Showing all 3 results


CO ZNAMENÁ ZNEČIŠTĚNÍ OVZDUŠÍ, TZV. AIR POLLUTION?

Znečištěným ovzduším označujeme jemné částice, plyny nebo chemikálie uvolňované do ovzduší díky modernímu městskému životu (průmysl, automobily, elektrárny, apod). Zněčištění není problémem týkajícím se pouze velkých měst. Špatná kvalita ovzduší může mít vliv i na venkovské nebo průmyslové oblasti – což ovlivňuje naše celkové zdraví a pokožku více, než si možná uvědomujeme.

Cara 1
Illustration Pigmentation And Wrinkles

CO TO ZNAMENÁ PRO MOU PLEŤ?

Mnoho látek znečišťujících ovzduší je podstatně menších, než je velikost vašich pórů, takže do pokožky snadno proniknou a mohou ji trvale poškodit. Dlouhodobé vystavení volným radikálům a agresivním látkám z lidského působení může mít za následek nesjednocenou a mdlou pleť a předčasné stárnutí pokožky * nebo pigmentové skvrny.

Proto je tak důležité udržovat přirozené zdraví pokožky a chránit tento nejrozsáhlejší orgán vašeho těla před škodlivými vlivy prostředí.

*cf. Journal of Investigative Dermatology, svazek 130, vydání 12, strany 2719–2726, prosinec 2010

A CO CITLIVÁ POKOŽKA?

Pokud jde o citlivou pokožku, její přirozená ochranná bariéra musí tvrdě pracovat, aby odvrátila škodlivé znečišťující látky pronikající do těla, takže je obzvláště důležité, aby se lidé s citlivou pokožkou před znečištěním z ovzduší dostatečně chránili.

Znečištění z ovzduší se může u citlivé pokožky projevit jako zarudnutí, svědění nebo suché skvrny. I když může být lákavé řešení zvýšit svou rutinní péči o pleť, nadměrné drhnutí při čištění pleti nebo používání agresivních přísad může vést k dalšímu podráždění.

Proto jsme vytvořili kosmetickou řadu CARA, která zajišťuje mimořádnou péči a ochranu a využívá spoustu posilujících, ale jemných, a samozřejmě přírodních složek! #NaturalisGlamorous

Cara 4