Naše poslání

V HelloBody měníme pravidla kosmetického průmyslu a nabízíme produkty kombinující kouzlo, přírodní ingredience a společensky uvědomělý životní styl. Proto věříme, že #naturalisglamorous.

Učinili jsme vědomé rozhodnutí vyhnout se určitým přísadám při vývoji všech nových produktů. To neznamená, že tyto látky jsou obecně považovány za nebezpečné, ale pouze odráží naše individuální přesvědčení a vizi kosmetického průmyslu. Proto jsme sestavili následující seznam látek, kterým se v nových produktech vyhýbáme:

  • Silikony a minerální oleje
  • Hormonálně aktivní látky (například některé UV filtry, butyl a propylparaben)
  • Denaturovaný alkohol / ethanol
  • Mikroplasty podle definice UNEP 2015
  • Některé sírany (jako je laurethsulfát sodný)
  • Fenoxyethanol / ethoxylované látky
  • Palmový olej (pouze látky na bázi palmového oleje s certifikací RSPO (Roundtable of Sustainable Palm Oil))

Jsme přesvědčeni, že existuje řada přírodních alternativ, které mají podobné schopnosti v kosmetických přípravcích jako uvedené látky, a jsou podle našeho názoru lepší volbou pro naše receptury. Aby byly produkty, které jsou již nějakou dobu na trhu, ještě přírodnější a v souladu s naším posláním, pracujeme také na jejich přeformulování.

Good Vibes Product Application Im6
Hellobody Dermatest Web

Dermatologické testy

Ve společnosti HelloBody je jednou z našich hlavních hodnot ​​kvalita našich produktů. To je důvod, proč jsou všechny naše produkty dermatologicky testovány nezávislým německým institutem – institutem Dermatest – a všechny dosud získaly „vynikající“ hodnocení. Kliknutím zde se dozvíte více o pečeti Dermatest.

Přírodní ingredience

Přirozenost je součástí naší DNA. Proto se snažíme vyvíjet produkty s nejvyšším možným obsahem přírodních složek. Naše produkty v současné době obsahují 98 % přírodních složek. Jedná se o nepatrný 2% rozdíl, který nám pomáhá nabízet produkty ve vysoké senzorické kvalitě a také pomáhá při zachování originální receptury.

Biosphere 5786 C
Bunny Ears Bedroom Im5
Dsc 0171

Tajemství výrobce

Kvalitní přírodní ingredience jsou znakem naší kosmetiky díky jejich výjimečným přínosům pro pokožku a vlasy. Na každé z našich produktových stránek budete moci tyto přínosy podrobně prozkoumat. Všechny naše produkty jsou vyráběny v Německu a přísady přírodního původu měříme podle přísných průmyslových norem (norma ISO 16128).

Snížení dopadu na životní prostředí

Odpovědná interakce s lidmi, stejně jako se zvířaty, je základem pro všechna naše rozhodnutí. Protože chceme pro vaši pokožku a životní prostředí jen to nejlepší, volíme přísady jako růžový jíl z Francie nebo aloe vera z Mexika. Dále v souladu s naší produktovou filozofií odmítáme používat látky jako jsou parabeny, silikony, minerální oleje nebo mikroplasty, protože mohou mít přímý nebo nepřímý dopad na životní prostředí a přírodu, populaci a zvířata.

Většina naší nabídky produktů (více než 90 %) je veganská. Vegan znamená, že v daném produktu nebyly použity žádné přísady živočišného původu.
Informace o tom, zda je produkt veganský či nikoli, najdete na příslušné stránce produktu na našem webu.
Každý veganský produkt je zřetelně označený. Pokud produkt není označen jako „veganský“, znamená to, že produkt veganský není.
Podrobnější informace si můžete vždy prohlédnout v seznamu ingrediencí daného produktu. V současné době pracujeme na přeformulování několika produktů v našem portfoliu, které nejsou (zatím) veganské.

Netestováno na zvířatech

V HelloBody je vědomá a odpovědná interakce s lidmi, zvířaty a životním prostředím základem všech našich rozhodnutí. Proto jsme také důrazně proti testování na zvířatech. Kromě toho je v EU v souladu s nařízením (ES) 1223/2009 zakázáno testování na zvířatech. V důsledku toho nesmí být kosmetické výrobky a jejich přísady testovány na zvířatech. Z důvodu, že naše výrobky jsou vyráběny výhradně v Německu a podléhají evropským předpisů o výrobě kosmetiky, můžete si být jisti, že naše výrobky nebyly nikdy testovány na zvířatech.

Hb Bb Cream Model Portrait L
Hb Set Cocos Dream Soft Birdseye Shot 1000x1000px (1)

Ekologické obaly

Spokojenost našich zákazníků i stav naší planety jsou pro nás stejně důležité – v neposlední řadě proto, že jsme také závislí na přírodních zdrojích. Z toho důvodu se o ně chceme starat s respektem a chceme jim to patřičně vrátit. Neustále se snažíme hledat nejlepší možné cesty k ochraně přírodních zdrojů, počínaje plánováním a vývojem našich produktů. Velký význam přikládáme výrobě ekologičtějších produktových obalů a neustále pracujeme na začleňování našich plánů ohledně rostoucí udržitelnosti.

Tyto změny však vyžadují čas: Vždy se musíme ujistit, že dodržujeme evropskou směrnici o obalech (94/62 /ES) a že naše vzorce zůstávají v novém obalu stabilní a dobře chráněné.

Status quo – čeho jsme doposud dosáhli

K výrobě obalů na kosmetiku používáme 100% recyklovatelný plast.

U našich některých obalů již používáme plast (recyklovaný po spotřebitelech) a snažíme se trvale zvyšovat podíl recyklovaného plastu. V roce 2021 začneme implementovat toto pravidlo, aby se skládaly z přibližně 60% PCR, pro všechny tuby. Kromě toho budeme používat recyklovaný papír, kdekoli je to možné, aby všechny skládací krabice dosáhly našeho cíle 93% recyklovaného papíru v roce 2021. Naše současné přepravní boxy i výplňový materiál jsou vyrobeny jen z recyklovaného papíru a mají certifikát FSC (Forest Stewardship Council ®).

Pro naše obaly používáme také sklo. Ve srovnání s plastem se sklo snadněji recykluje a lze jej recyklovat nekonečně mnohokrát. Bohužel nemůžeme použít sklo na výrobky určené na cestování, pro použití ve sprše, nebo ve vaně – rizika spojená s rozbitím jsou příliš vysoká.

Krabice, ve kterých zasíláme objednávky, jsou ze 100 % vyrobené z recyklovaného papíru.

Ingram 20

Objevte naše produkty

Do obchodu