SUN & TAN

Showing all 2 results

Novinka
Novinka

UŠETŘETE S NAŠIMI SUN & TAN SADAMI

Novinka
Novinka
Novinka
Limitovaná edice
2.599,96  2.199,99 

Pusťte sluneční světlo dovnitř a přitom se chraňte před UV zářením!

Ochrana pokožky před UV zářením je jedním z nejdůležitějších aspektů péče o pleť. Opalovací krém má více funkcí, než jen pomoci se vyhnout spálení pokožky během slunečného dne na pláži. I když si všichni užíváme na pokožce hřejivý pocit slunečního záření, UV záření je jednou z nejčastějších příčin předčasných známek stárnutí pleti. To se na naší pokožce projevuje změnou barvy, jemnými linkami, nebo dokonce vráskami. Každodenní nošení SPF je nejlepší a nejjednodušší způsob, jak udržet mladistvě vypadající pleť!

Díky naší opalovací řadě SUN vám pomůžeme připravit vás a vaši pokožku na letošní první sluneční paprsky. A pro všechny z vás tam venku, kteří uctíváte slunce: to není vše! Následovat budou další novinky, které vám pomohou chránit pokožku před škodlivým UV zářením, a to jak v každodenním životě, tak při zvláštních (slunečních) příležitostech. Mějte oči otevřené, krásky!

Sun Line
Tan Line

Přirozeně opálená a sluncem políbená pokožka po celý rok!

Nemůžete se dočkat, až přijdou teplejší dny? Ani my se už nemůžeme dočkat! S blížícím se létem všichni toužíme po dokonalé, zdravě vypadající bronzové pleti.

Odpovědí je naše opalovací řada TAN: s našimi samoopalovacími kapkami TAN, prvním produktem v této řadě, můžete snadno dosáhnout nádherného opálení obličeje po celý rok. Ale ještě jsme zdaleka neskončili - takže zůstaňte ve střehu!