Vašemu výběru neodpovídají žádné produkty.

Objevte naše produkty


Ušetřete s našimi sadami pro opalování, samoopalování a po opalování

Pusťte sluneční světlo dovnitř a přitom se chraňte před UV zářením!

Ochrana pokožky před UV zářením je jedním z nejdůležitějších aspektů péče o pleť. Opalovací krém má více funkcí, než jen pomoci se vyhnout spálení pokožky během slunečného dne na pláži. I když si všichni užíváme na pokožce hřejivý pocit slunečního záření, UV záření je jednou z nejčastějších příčin předčasných známek stárnutí pleti. To se na naší pokožce projevuje změnou barvy, jemnými linkami, nebo dokonce vráskami. Každodenní nošení SPF je nejlepší a nejjednodušší způsob, jak udržet mladistvě vypadající pleť!

S naší řadou SUN vám můžeme nabídnout řadu produktů, které mají vše pro ochranu pleti před UVA a UVB paprsky, a zároveň pokrývají různé úrovně ochrany před sluncem. Zjistěte, které z nich odpovídají vašim potřebám!

Sun Line
Tan Line

Přirozeně opálená a sluncem políbená pokožka po celý rok!

Hledáte způsob, jak dosáhnout krásného a přirozeného opálení během všech ročních období? Odpovědí je naše opalovací řada TAN: s našimi samoopalovacími kapkami TAN, prvním produktem v této řadě, můžete snadno dosáhnout nádherného opálení obličeje po celý rok. Ale ještě jsme zdaleka neskončili - takže zůstaňte ve střehu!

Chladivá úleva pro pokožku namáhanou sluncem!

Po dlouhém a slunném dni stráveném na pláži potřebuje vaše pokožka speciální péči. Vystavování se UV záření může být pro vaši pokožku stresující, zanechává ji dehydratovanou a někdy může způsobit zarudnutí nebo dokonce spálení. Hledáte-li zklidnění, zvýšení hydratace nebo způsob, jak prodloužit své opálení, pak jsou naše produkty COOL ideální volbou!

Cool Line Photo